سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانستنی / سرگرمی / دانلود
به سایت ما خوش آمدید


جذب بازدید کننده برای یک سایت ، کار بسیار سختی است . اما از دست دادن آن‌ها ساده تر  است .اگر شما همین چند نکته را  درباره نگه داشتن بازدید کننده و فراری ندادن او را رعایت نکنید ، تنها خودتان باید وبلاگتان را بخوانید !

همه ی ما میدانیم که کسب بازدید کننده بسیار سخت است ، چون نیاز به زحمت‌های بسیار زیادی دارد. در ادامه مطلب به چند نکته درباره ی عدم فراری دادن بازدید کننده اشاره می‌کنم:

1 – مطالب بد و بی ارزش

آیا به جز مطالب ، دلیل دیگری برای ورود بازدید کننده به وبسایت شما هست ؟!!؟

پس سعی کنید که اولین نکته را کاملا رعایت کنید . مطالب جذاب و کامل و همچنین کاملا اختصاصی میتواند به بقای وبلاگ یا سایت شما کمک کند. سعی کنید مطالب خود را خودتان بنویسید و آن‌ها را از دیگران کپی نکنید.چون قوانین جدید گوگل ، مانع ادامه کارتان میشوند.

2- طراحی بد و زننده سایت شما

طراحی خوب وبسایت شما ، باعث عدم ریزش بازدید کننده از وبسایتتان میشود. پس وبسایتتان را استاندارد طراحی کنید و از طرح‌های خیلی کلیشه ای و تکراری بپرهیزید. سعی کنید که از طرح‌های سایت‌های بزرگ که همه افراد میشناسند ، استفاده نکنید ، چون برای کاربران خیلی تکراری شده اند !

3- لینک‌های زیاد و تبلیغات فراوان

تبلیغات خوب است ! اما نه مثل سایت‌های موزیک و . . . که تا به لینک دانلود میرسی باید از هفت خوان رستم رد شوی !. تبلیغات را در حدی نگه دارید که کاربران زیاد اذیت نشوند. لینک‌های فراوان هم میتواند کاربران را فراری دهید ، سعی کنید که تعداد زیادی لینک درون صفحات داخلی و صفحه اصلی وبسایتتان نباشد.

 

منبع : http://www.asandownload.com
موضوع مطلب : راهکار های افزایش بازدید وبلاگ و وبسایت, راه های جذب بازدید کننده به وبلاگ

شنبه 91 تیر 10 :: 12:30 صبح

درباره وبلاگ


پیوندها
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر


کلیه حقوق این وبلاگ برای دانستنی / سرگرمی / دانلود محفوظ است